Четвер, 18.Кві.2024, 01:24

Главная » 2013 » Червень » 21 » Лариса Веревка-відомий журналіст,гордість нашого краю, автор книги Нестор і Галина. В гостях у музеї.

У переддень свята –  міжнародного дня музеїв, до нас завітала  з гостинним візитом наша землячка відомий журналіст Лариса Степанівна Верьовка.  Десять років тому експозиція поповнилася цікавими експонатами сімї Верьовки, яка відкрила нову сторінку історії «міщанського побуту  кінця Х1Х поч.. ХХ ст..) на гуляйпільщині. Сьогодні  працівники люб’язно чаювали  гостю вже в історичній скарбничці її роду. Лариса Степанівна поповнила музейне зібрання новими експонатами, які стануть цікавими для наших відвідувачів.

Директор музею Л. Геньба

Просмотров: 2967 | Добавил: Адмінистратор | Рейтинг: 2.3/3