Середа, 28.Лип.2021, 14:38

Меню сайта
Друзья сайта

Банер сайту

банер сайту 

Код для вставки цього банера


Відвідувачу

         На початку ХХ ст. Гуляйполе називали «Маленьким Віднем». Сьогоднішні берегині історії міста гостинно покличуть вас у неповторний світ забутих мелодій минулого. Одночасно ви зможете побувати на українських вечорницях, в буремному революційному вирі,  і на віденському балу. Життя закладу наповнене музичними, театральними, поетичними сторінками, які оживають завдяки кропіткій роботі колективу музею.

Експозиція музею складає 9 розділів з фондом 17 тисяч експонатів. Якщо до Гуляйполя приїздять гості, то їх неодмінно зустріне музей.

Щороку музей відвідують представники Німеччини, Польші, Італії, Канади, Америки, Франції. З останньою склалися дружні відносини, бо саме у Франції похований Нестор Іванович Махно. Щодня музей відвідують гості близького і далекого зарубіжжя.

Гуляйполе гостинно відкриває двері в свою історію.

 

     Завітайте в Гуляйполе

      Радо стрінем – це святе

      Почастуєм , заспіваєм

      Потанцюєм як на те…

 

 Для гостей міста будуть запропоновані :

      - екскурсія по залах музею - 1,5 години ;

   - екскурсія по місту, включаючи стару архітектуру, пов’язану з життям і діяльністю ватажка повстанського руху Н. Махна, а також родинне гніздо Махнів, могили на центральному кладовищі та меморіальний комплекс з останками воїнів – повстанців (1,5години).


 


Рейтинг сайта в веб-каталоге misto.zp.ua
Наверх